Оставьте свой отзыв

Имя *:


E-mail *:


Город *:


Ваш отзыв *:


Отзывы

Оставляйте отзывы, комментарии и советы, для того, чтобы наша совместная работа была максимально эффективной, Ваше мнение важно для нас, потому что Ваше мнение - это наше Имя.    

Ответы на Ваши вопросы и коментарии, ми отправим Вам на email.  


 -Я занимался разведением шиншилл как бизнесом 21 год. Начал в 1993 году. Познакомился с владельцами компании в 2008 году. Могу сказать, что за прошедшие 7 лет в компании сформировалась настоящая команда профессионалов по разведению, содержанию качественного племенного поголовья, собственной выделке меха шиншилл и изготовлению изделий из меха шиншилл. Компания развивается по всем наиболее рентабельным направлениям пушного бизнеса. Хочется отметить, что в основе этого успеха лежит постоянный поиск лучших технологий в разведении шиншилл Ð! ¸ выделке меха. Григорий посетил лучшие фермы Европы, Северной и Южной Америки. Мне приятно видеть как идет развитие этой перспективной молодой команды, потому что они делают правильные, на мой взгляд, шаги - брать только лучшее из мировой практики и они добьются больших успехов. С ними можно сотрудничать всерьез и на долго. То о чем я мечтал освоить эти ребята уже делают.. 

С уважением, Михаил Лазарев.

 


-З Chinchilla Real співпрацюю півроку. Подобається відношення компанії до своїх партнерів, стараються бути в курсі всіх подій, як відбуваються в них справи, а також спільне вирішення проблемних питань та питань розвитку ферм. Подобається прагнення хлопців з Chinchilla Real вийти на абсолютно новий рівень в розвитку шиншилового бізнесу в Україні: закупка тільки якісних кормів, кожна партія яких проходить аналіз в лабораторіях, поглиблене вивчення питань по ветеринарії, варта уваги їх власна книга в цій області, перекладена з кількох мов, постійне прагнення досягти високої якості шкурок як своїх так і партнерів. З таким підходом, вважаю, компанія швидко досягне потрібного результату, і надіюсь, що і я буду частиною загального успіху компанії. Щодо формату майбутніх зустрічей, думаю, що варто компанії моніторити всі питання і проблеми, з якими стикаються партнери, і виносити відповіді і вирішення на загальну аудиторію, таким чином можна мінятись досвідом з іншими, переймати хороші поради з одного боку, а з іншого робити так, щоб не повторювались якісь помилки. Ветеринар також би мав бути присутній на усіх зустрічах і висвітлювати всі питання, по яких до нього найчастіше звертаються.

Андрій, с.Суховоля


Доброго дня! Моя співпраця з компанією Chinchilla Real тільки починається, за той час роботи з Вами в мене тільки позитивні емоції, у Вас багато навчився і багато чого зрозумів. Дуже приємно працювати з професіоналами, дякую! На рахунок наступної зустрічі, мені б було дуже корисно дізнатися більше про зняття, формування та зберігання хутра. Правильну селекцію, щоб здобувати кращих результатів. Ветеренарія, які профілактики на протязі року потрібно робити для запобігання та доброго утримання та почуття звірів!

З повагою, Андрій, м.Хмельницьк


-Розведенням шиншил займаємось уже понад 4 роки. Співпраця з компанією Chinhilla Real сприяла активному розвитку нашого бізнесу. Кваліфіковані консультації та щире бажання співробітників компанії допомогти надала нам можливість уникнути багатьох труднощів з якими стикаються шиншиловоди. Зустрічі та майстер-класи, які проводяться компанією Chinhilla Real дають можливість дізнатися багато корисної інформації, поспілкуватись та обмінятися досвідом з іншими шиншиловодами. Також хочу подякувати за випуск книги по ветеринарії. З її допомогою можна уникнути багатьох проблем із тваринами надавши їм своєчасну медичну допомогу. Компанії Chinhilla Real бажаю успіхів та процвітання. Розвивайте свій бізнес, а разом із Вами будемо розвиватись і ми.

Віталій та Оксана, м.Тернопіль


-Я б хотіла, щоб на наступній зустрічі розглядалося питання якості шкури та вичинки.Я цілком задоволена нашою спільною роботою з вами, вашим ставленням до нас (жодного разу ви не залишили нас із нашими проблемами ), а також повинна відзначити у вашій роботі великий плюс, це те що ви розвиваєте цей бізнес (випуск книги, який особисто для нас є дуже важливим, вичинка ,та ін.) , а також ветеренар(Саша) , яка нам допомогає розбиратися із хворобами шиншил .Ми дуже раді , що ми співпрацюємо з вами. Я не можу назвати жодного мінуса у вашій роботі.

Марія Ярош, м.Бучач


- В зустрічах подобається все. Це додає досвіду і знань, взагалі навчатись не пізно та особливо вживу, коли люди діляться своїми знаннями, вміннями, які напрацьовані за певний час. Все це я оцінюю дуже високо. В майбутньому хотілось розширити свої знання з селекції та пелеменної роботи, практичні знання з ветеренарії на початкових стадіях захворювань шиншил. З Повагою,

Чекурда Юрій. м. Вінниця.


У Вас , у единственных, на сайте, я нашёл описание требований к качеству меха, и, наверняка, Ваш молодняк шиншилл для разведения должен соответствовать высоким европейским стандартам.

Ваша книга по разведению и содержанию шиншилл «Шиншилла. Экономика шиншилловодства».(рус. версия) может ли быть доступна для чтения?. Прочитал при помощи переводчика украинскую версию, Ваша книга сильно отличается от других, более конкретной информацией. 

Валерий, Казахстан                               


-Hello I am from Republic Moldova, I have chinchilla farm, I listening about chinchilla real is the good quality farm..can I ask about any chances to came to visit your farm. for moment I want to buy black Malle if you have to selling...Thenks

Здравствуйте, я с Республики Молдова, у меня ферма шиншилл, я слишал о шиншилла реал, как о ферме с хорошим качеством, могу ли я посетить вашу ферму, и за одно приобрести темных самцов, если есть на продажу. Спасибо 

Sandu, Moldova


- Здравствуйте, программа Real Farm System уже работает? не могу ввойти в аккаунт. Жду ответа

Андрей, Винница