BRENT POLEY ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ

Шиншила в Україні вже більше 20 років, а шиншиловодство як професійний напрямок, тільки починає стрімко розвиватись. Шиншила від зоо ринку(домашніх тварин) поступово перейшла та охоплює хутровий ринок України, де якість – найважливіша складова.

Хутро шиншили – продукт топ класу попит на якого був є і буде. Наша мета – отримати найкращу якість за максимально короткий термін. Шлях розвитку шиншиловодства ми спостерігали у Країнах Європи та вивчали приклад Латинської Америки.

В рамках цих головних заходів, ми проводимо семінари, майстер-класи, одночасно займаємось пошуком та перекладом інформації з усіх куточків світу(Аргентина, Бразилія, США, Канада, Польща, Німечина, Угорщина) - така модель є прогресивна і раціональна. Україна також потребує експертної оцінки та допомоги досвідчених професіоналів.

27 жовтня 2015 року, вперше за час роботи у шиншиловодстві та хутровому бізнесі, в Україну з офіційним візитом до компанії Chinchilla Real прибув президент Canchilla Associated Limited, BrentPoley. Канадська компанія – лідер, яка на ринку більше 60 років, представництва якої у країнах Латинської Америки, та країнах Європи. Brent Poley працює з Україною більше 15 років разом з польською компанією Raba, нашим партнером, проте тільки зараз спільними зусиллями та нашою ініціативою, така зустріч відбулась.

Ринок України привабливий для хутрових компаній, Вони бачать перспективу в цьому багатому аграрному регіоні та готові співпрацювати відкрито, наше з Вами завдання – створити найкращі умови для такого роду співпраці.

Партнери мали змогу обговорити усі моменти роботи, також почути відповідь на запитання експерта. На зібранні також було визначено основні напрямки та ключові питання які стоять зараз перед нами:

  • Ветеринарія

  • Збалансована годівля

  • Робота з хутром

  • Програмне забезпечення

Над усіма цими напрямками ми зараз ведемо активну роботу, до якої залучаються спеціалісти з Аргентини та наші партери.

Частина матеріалу яка була привезена зі США, вже на стадії перекладу та адаптації. До ветеринарного питання залучені молоді науковці з Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького, що за спільною допомогою, вивчають практичні питання ветеринарної справи хутрової галузі. Питання раціону і годівлі, для зменшення впливу різних факторів, тобто зробити раціон більш стислим, проте поживнішим.

Програмне забезпечення

Спільно з компанією iadmin створюється унікальне програмне забезпечення – професійна платформа Real Farm System, яка буде унікальним інструментом якісного ведення цієї справи. Платформа аналогів немає. Ми на своєму прикладі представимо результат правильної систематизації усіх процесів, що відповідатиме кращій якості хутра шиншили.

Робота з хутром, це перш за все практичні знання, які ми супроводжуємо протягом усієї спільної роботи з усіма фермерами в Україні. Надання нових теоретичних матеріалів та використання нового обладнання.

Переваги відкритої роботи з TM Chinchilla Real оцінили фермери, що активно працюють та разом розвиваються, а також хутрові компанії з усіх куточків світу.

Впевнені, довгий шлях країн-сусідів, ми пройдемо за дуже короткий термін.

In every difficulty, we see opportunity/у кожній важкості, ми бачимо нові можливості.

Ми готові до співпраці, та будемо раді почути нові ідеї, зауваження та питання.

Дякуємо, що Ви з нами


З повагою, ТМ Chinchilla Real


Фотогалерея зустрічі