НОВИЙ ВЕТЕРИНАРНИЙ СЕРВІС

Ветеринарна медицина в шиншиловодстві одна з ключових позицій які потрібно розвивати в Україні, адже вся доступна інформація в інтернеті призначена для любителів та базується на досвіді маленьких господарств та подекуди навіть домашніх тварин ( Pet) класу. Якщо Ви вивчали літературу яка стосується шиншили, як хутрової тварини, а не домашнього улюбленця, то, впевнені, що такого роду літератури практично не зустрічали. Професійна література активно вивчається та розвивається у провідних країнах цього виду тваринництва. Ми впевнені, що той, хто володіє новою якісною та потрібною інформацією, завжди буде на крок попереду та матиме кращу якість за мінімальних затрат.

Одне з важливих напрямків, над якими працює ТМ Chinchilla Real – професійний ветеринарний сервіс.

Ветеринарний сервіс включатиме професійну консультацію та вивчення усіх найважливіших питань, які є специфічні в кожному регіоні. Це є якісна теоретична база для всіх фермерів. Звичайно, усі вивчення та нові методи лікування спершу пройдуть успішну перевірку на наших фермах, після чого будуть озвучені для Всіх шиншиловодів.

Той, хто займається вирощуванням шиншил, безперечно погодиться, що профілактика та знання - найкращий інструмент для ефективного ведення господарства.

В ветеринарний сервіс залучені молоді спеціалісти з Львівського національного ветеринарного університету ім. С.З. Гжицького, які проходили стажування в країнах Європи, та отримують новий теоретичний матеріал від наших закордонних партнерів. Ветеринарний довідник вже на етапі завершення та містить усю вичерпну інформацію про ветеринарну роботу на фермах по вирощуванню шиншил.

 

Такий шлях ми вже пройшли коли вивчали всі тонкощі хутра та його оцінки. Перші книги та матеріали ми почали вивчати після перших спільних хутрових торгів в Польщі у 2010 р., а згодом і в США та Бразилії. Ми цей матеріал перекладали, вивчали а також адаптували його до ринку України, до умов утримання тварин та правильної роботи з хутром ( включаючи підготовку тварин, зняття, сушіння, зберігання та первинну обробку хутра) . Наші партнери в Україні отримують нову інформацію стосовно всіх етапів цього бізнесу.

Зараз ми працюємо із спеціалізованими книгами з Аргентини, Бразилії та Німеччини, щоб впровадити нові, покращені зразки у роботі усіх ферм.

З усіма питаннями та пропозиціями щодо створення якісного матеріалу, звертайтесь у ветеринарний сервіс.

З повагою, Chinchilla Real