Програмне забезпечення

Програмне забезпечення у тваринництві– є важливою складовою для розвитку цієї галузі та покращення якості продукції.

Ми разом з фахівцями у сфері програмного забезпечення, а також селекціонерами створили програму ведення господарства realfarmsystem.com

Вона значно полегшує племінну роботу, автоматично підбираючи та схрещуючи тварин, полегшує систематизацію, підбір хутрової сировини та є платформою спеціалістів цієї галузі.

На даний час усі функції програми зосереджені за напрямком шиншиловодства, як розділу хутрового звідництва та містить усю передбачену технологією інформацію.

Програмне забезпечення RFS удосконалюється та проходить усі тестові етапи головних функцій та інструментів користувача. За даними роботи лише 65 днів було виявлено близько 110 помилок вітчизняного племінного обліку у хутровому звідництві. Програма пропонує нову систему ідентифікації тварин, яка контролюється системою.

Функції програми:

1. Професійна платформа для налагодження контактів та централізації виробництва.

2. Програма дозволяє визначити основні якісні та кількісні параметри. У програмі ведуться всі дані з тварин (генетика, продуктивність,підбір забарвлень).

3. Програма допомагає моментально прийняти рішення про аутбридингові схрещування. Жорсткий добір та виключення будь-яких відхилень.

4. Програма зберігає в журналі подій все, що було зроблено тварині.

5. Програма дозволяє виводити інформацію про роботу ферми.

6. Обмінюватись даними та бачити загальну характеристику, як в цілому усіх користувачів, так і окремої складової зокрема.

7. Цілісний органайзер селекційних та вет-санітарних заходів.

8. Обмін даними із іншими користувачами.

-Програма доступна для користувачів у будь-якому місці та з різних мобільних пристроїв.

-Зручний інтерфейс.

-Проста у користуванні.

Зареєструйтесь та переконайтесь самі!


Перейдіть по цьому посиланню щоб зареєструватися в програмі Real Farm System*