ВІЗИТ КОМПАНІЇ CHINCHILLA REAL В БРАЗИЛІЮ

   

Цього року в рамках співпраці, компанія Chinchilla Real відвідала бразильську компанію Сhillacentr та взяла участь в сезонних бразильських торгах. Ми відвідали також найбільшу ферму Бразилії та обговорили найважливіші питання та ідеї які цікавлять фермерів України. Зокрема обговорили питання годівлі та раціону. Бразильські колеги надали нам усю вичерпну інформацію стосовно збалансованої годівлі, основні показники та характеристики кормової бази, також обговорили ветеринарні питання. Велику увагу було приділено вітамінним добавкам та біостимуляторам в шиншиловодстві. Спеціалісти-ветеринари ферми (поголів’я складає близько 7 тис. племінних тварин) надали цінну інформацію ветеринарного напрямку.

 

Chinchilla Real в процесі адаптації основних норм бразильських стандартів до кліматичних та економічних умов України.

Велику увагу було приділено правильній роботі з хутром, брак досвіду та інформації великим чином впливає на якість отриманого продукту в Україні, було з’ясовано важливі моменти у процесах консервації та обробки хутра, зважаючи на вітчизняні особливості.

Детальний опис та інформація уже на сторінках загального довідника, який зібраний з основних матеріалів цього бізнесу з усього світу.