Декілька цифр які характеризують цей бізнес

Шиншила Львів - розведення шиншил

Шиншилла (по російськи), шиншила (по українськи) - так правильно називається цей хутровий звір. Шиншили про це слово ми вперше дізналися, коли 8 років тому розпочали наше власне фермерське господарство Chinchilla Real і в нас є що Вам розказати і показати.

Будь-яка розумна людина, перед тим як почати займатися вигідною і цікавою для нього справою, не важливо чи це виробництво хутра або ж виробництво іншого товару масового використання, в першу чергу шукає і знайомиться з певною інформацією, з надією знайти в ній всі відповіді на питання які його цікавлять:

1."Що таке шиншила?"

2.«Чому варто займатися саме цим бізнесом?»

3.«Чи варто ним взагалі займатися?»

4.«Чи буде попит на продукцію яку Ви виробляєте?»

Ми переконані в тому що виробництво хутра під силу будь-якій людині, незважаючи на вік. Шиншил з успіхом можна вирощувати як на фермах, так і в невеликих приміщеннях , а попит на якісне натуральне хутро був, є і буде завжди, і ціна на нього буде високою, при тому що витрати на їх утримання незначні в порівнянні з норкою або кроликом, так як шиншила - травоїдна тварина.

Кілька цифр, які характеризують цей бізнес:

 -самка має до 3 окотів на рік;

 -період вагітності – 110-117 днів;

 -в одному окоті – від 1 до 6 малюків;

 -в середньому на одну самку – 4 малюки на рік – це чудовий результат;

 -стандартна сім’я: 4 самки і 1 самець;

Шиншила як ми вже говорили, травоїдний звір! Комбікорм для шиншили складається на 60 % із зернової суміші і на 40 % з трави. Коштує не більше 11 гривень за кілограм. Доросла шиншила за місяць з'їдає 940 грам цього комбікорму. Шкірку знімають у віці 8-10 місяців. Починаємо займатися арифметикою. Корм - основна стаття витрат. 10 місяців множимо на 11 грн. = Вартість кормів витрачених для шиншили - 110 гривень. На 2 кв. метрах розташовується 20 шиншил(4 сімї). Витрати на утримання приміщення визначте самі. Одна людина може доглядати за 500 -ма звірками, працюючи повний робочий тиждень. Витрати на зарплату - прикинете самі. Беріть олівець і САМІ рахуйте свої витрати. Скільки коштує шкурка подивіться на сайті в розділі "Хутро шиншили", або в розділі "Ринок збуту-хутрові аукціони" і Самі зайдіть на цей сайт і САМОСТІЙНО подивіться скільки коштує шкурка шиншили. Ви переконаєтеся, що за середню шкурку треба заплатити більше 50 доларів. А кращі шкурки шиншили коштують більше 100 доларів. До чого ці цифри? Тільки до того, щоб ви САМІ взяли калькулятор і САМІ стали розбиратися, що скільки коштує і що все, що ви виробите буде куплено.

До прикладу, ми досліджували дані аукціону Kopenhagen Fur Center з 2000 по 2015 рік, і ось які результати ми отримали і до яких висновків ми прийшли. Як Ви бачите, середня ціна шиншилової шкурки на аукціоні вже на протязі 15 років становить близько 60-65 $ при тому, що рентабельність виробництва в межах 9,6(стале виробництво)-25,8 $(розширення виробництва), в залежності від виробничої бази та обладнання.

Близько 20 000 шкурок шиншил виробляють шиншиловоди Данії, а 30 000 шкурок Copenhagen Fur Center отримує від іноземних постачальників, і кількість шкурок яку отримує хутровий аукціон від українських виробників - « крапля в морі», досить дивно чути такі факти, чи не так? Адже Україна і країни СНД є одними з найбільших покупців готових хутряних виробів.

Давайте підведемо невеликий підсумок :

1. Вирощувати шиншил просто.

2. Шиншила - травоїдна тварина, тому корми дешеві.

3. Хутро дороге - ціна стабільна.

4. Попит на хутро є, був і він буде. Виготовляєм, що купують.


Враховуючи досвід, наша компанія розуміє потреби і всі моменти створення проектів тваринництва. Ми розвиваємося разом з Вами і створюємо спільні продукти та інновації, поліпшуючи якість, при цьому заощаджуючи час і гроші.

Розведення шиншил, які використовувати корми для шиншил, де купити цих рідкісних хутрових звірів? Відповіді на ці та багато інших питань є також на сторінках наших книг. У наших книгах ми виклали технологію розведення шиншил. Ці книги були написані через п'ять років з моменту придбання шиншил у німецької фірми. Ми багато чому у них навчилися.

Ми готові відповісти на всі ваші запитання, отримати відповіді на них ви можете також ознайомившись з усією інформацією яка міститься на нашому сайті, або ж зателефонувавши нам, і цей дзвінок може стати першим кроком нашої взаємовигідної роботи.

З повагою, TM Chinchilla Real