ТЗОВ Гартекс

Товариство з обмеженою відповідальністю "Гартекс", займається виготовленням та професійним ремонтом високоміцних промислових підлог. Також опанували такі напрямки як: будівельні послуги з застосуванням сендвіч-панелей

Сендвіч-панелі, переваги:

Високі теплотехнічні характеристики. Сендвіч-панелі перевершують традиційні будівельні матеріали за теплоізоляційними характеристиками в 10-15 разів. Також у сендвіч-панелей дуже високі показники по звукоізоляції.

Невелика вага. Тиск сендвіч-панелей на фундамент в десятки разів нижче, ніж цегли або бетону.

Зручність і стислі терміни монтажу. Оскільки сендвіч-панелі відрізняються невеликою вагою, при зведенні споруд не потрібно складного обладнання для їх навантаження, розвантаження й підйому.

Економічність. Будівництво будівель з сендвіч-панелей економічно вигідніше ніж зведення будівель з традиційних матеріалів (цегли, бетону). Економія виходить за рахунок зменшення термінів будівництва, витрат на чисту обробку, витрат на опалення та ремонт при експлуатації будівлі.

Можливість демонтажу споруд. При необхідності будівлю з сендвіч-панелей може бути піддано швидкому демонтажу і транспортування на інше місце.

Довговічність. Ущільнювачі, використовувані в сендвіч-панелях, не деформуються з часом, а зовнішні шари панелей відмінно протистоять природним явищам. Таким чином, споруди з сендвіч-панелей можуть прослужити більше 20 років.

Естетичний зовнішній вигляд. Сендвіч-панелі мають практично ідеальну рівну поверхню і не вимагають додаткової обробки.