ЗооВетЕкспо

 У Києві традиційно пройшов найбільший і найпрестижніший галузевий форум зоо і ветбізнесу в Україні - « ЗооВетЕкспо - 2013» .

 
Представники хутрової компанії Chinchilla Reall - Шпирка Євген та Стахів Григорій  з 23 - 25 квітня 2013 побували в міжнародному виставковому центрі (м. Київ , Броварський проспект , 15 ) , де пройшов Щорічний , дев'ятий за рахунком , Міжнародний спеціалізований форум « ЗооВетЕкспо - 2013 » .Ми хотіли б докладніше розповісти про виставку , і поділитися своїми враженнями , а також всієї корисною інформацією яку ми почерпнули на форумі , і детально розповісти про тематичні розділи якої були представлені на форумі.
Організатор Форуму Виставкова фірма "Троян" , за підтримки Всеукраїнської громадської організації «Асоціації зооветбізнесу і захисників тварин« ЗООСФЕРА » ,
« ЗооВетЕкспо » є єдиним спеціалізованим профільним виставковим заходом в Україні і по праву може вважатися одним з найбільших спеціалізованих виставкових заходів зоо та ветеринарного бізнесу не тільки в Україні , але й у східній Європі.
Форум незмінно представляє інтерес для українських і зарубіжних виробників зоо і ветеринарних товарів , представників оптових і роздрібних торгових мереж , ветеринарних установ , власників розплідників , а також для широкого кола любителів домашніх тварин , птахів та інших домашніх улюбленців. За роки свого існування « ЗооВетЕкспо » постійно розвивався і , в даний час , став центральним виставковим заходом української зоо та ветеринарної галузі , традиційним місцем зустрічі фахівців , на якому лідери галузі демонструють свої досягнення . Крім того , Форум відіграє значну роль у питаннях формування у населення відповідального і правильного ставлення до змісту і вихованню домашніх тварин.
У 2013 році в « ЗооВетЕкспо » взяли участь більше ста учасників з 23 країн світу ( Україна , Росія , Угорщина , Німеччина , США , Румунія , Чехія , Польща , Словаччина , Литва , Нідерланди , Австрія , Бельгія , Великобританія , Швейцарія , Італія , Франція , Панама , Китай , Канада , Японія , Тайвань , Сирія). Загальна площа виставки - 3500 кв.м.
 
Провідні вітчизняні та зарубіжні представники зооветбізнесу продемонстрували свої новітні досягнення і розробки у сфері професійного догляду за домашніми улюбленцями , - різноманітні зоотовари , корма , гігієнічні засоби, аксесуари , ексклюзивний одяг та іграшки для тварин , акваріуми , тераріуми , ветеринарні препарати і інструменти , діагностичне , лабораторне обладнання , і багато іншого.

На форумі були представлені наступні тематичні розділи :
• Товари , корми та аксесуари для домашніх тварин
• Акваріумістика
• тераріумістики
• Державні , професійні та аматорські структури і асоціації
• Спеціалізована література та ЗМІ
• Ветеринарне обладнання і препарати
• Ветеринарні клініки і аптеки
• Ветеринарні препарати для діагностики та лікування продуктивних тварин , коней , дрібних домашніх тварин
• Розробка , виробництво та контроль якості ветеринарних препаратів і кормових добавок для тварин.

Програма форуму , як і в попередні роки , була насиченою і цікавою. Беззмінним головним спонсором всіх заходів, що проводяться в рамках форуму , є Виставкова фірма "Троян" .
Компанія "Сузір'я" на "ЗооВетЕкспо 2013» провела ряд цікавих заходів:
• - 4- й Міжнародний конкурс грумерів UkrainianMasterGroom 2013
Судді : віце -президент Європейської Асоціації грумер Denys Lorrain , Італія , організатор найпрестижнішого в Європі конкурсу грумерів "Золоті ножиці " ( Ciseaux cTOr ) пані Mijo Klein , Франція , суддя- всепороднік Ronny Demunter , Бельгія
• - Майстер -класи з стрижці від суддів конкурсу , котрі пройшли в режимі одночасної демонстрації породної підготовки собак .
Порода: Вестхайленд вайт тер'єр, Фокс тер'єр, Англійська кокер- спанієль
• Перший Всеукраїнський конкурс Нано - біотопу . Основним завданням якого було відтворити будь-який куточок підводного світу нашої планети в акваріумному комплекті " ShrimpSet 20L " .
• майстер- класи від провідних українських аквадизайнер в стилі " Триптих" .
• семінар по продукції компанії Vitakraft . Доповідач: Вернер Гловач .
Основні теми семінару :
- Знайомство з компанією Vitakraft
- Основи живлення птахів і гризунів
- Асортимент Vitakraft
- Викладення товарів
 
У ході заходів , що проходили в рамках форуму , провідні фахівці зооветбізнесу ділилися своїм досвідом , давали практичні рекомендації щодо ефективного розвитку бізнесу , консультували з питань організації правильного харчування і догляду за домашніми улюбленцями .
Минулі роки переконливо підтвердили актуальність форуму « ЗооВетЕкспо » і стабільність інтересу до нього в Україні і за кордоном. Заходи, що проводяться в рамках форуму , вносять значний внесок у політику формування відповідального ставлення до змісту , правильному догляду, виховання і дбайливому відношенню до домашніх вихованців в Україні . Підтримують позитивні тенденції щодо об'єднання зусиль провідних підприємств галузі для створення в Україні ринку зоо і ветеринарних товарів і послуг європейського рівня.
Інформаційну підтримку форуму здійснювали провідні вітчизняні та зарубіжні спеціалізовані видання, телебачення , радіо , профільні Інтернет сайти. Реклама форуму здійснювалася засобами зовнішньої реклами , а також на найбільших світових спеціалізованих виставках.
 
Наступний , - Десятий ювілейний міжнародний спеціалізований форум « ЗооВетЕкспо -2014» проходитиме з 1 по 3 квітня 2014 року.