Хутрова шиншила

Шиншила (Chinchilla lanigera)- хутрова тварина, яка завдяки найкращому хутру, завоювала велику популярність у світі. Цей південноамериканський гризун перевернув уявлення хутровиків лише декілька століть назад.

Першоприхідці у розведенні цих тварин були приємно здивовані, адже не зважаючи на природній ареал мешкання тварини, шиншила володіє великою стійкістю до нових кліматичних умов, травоїдна, і не потребує особливих умов. Закономірно, що швидко розпочалось нарощування звіроферм в Північній Америці, а згодом і в Європі і зараз доля ринку шиншилового хутра сягає сотні тисяч шкурок у рік на найбільших хутрових аукціонах світу, а велика ціна на даний продукт вказує на його унікальність та попит.

Україна тільки на стадії розвитку цієї галузі, тому попит на якісну продукцію перевищує пропозицію. Шиншиловодство в Україні розпочало своє існування на початку 90-х, коли відкривались перші господарства. Новий продукт, нова пропозиція – велика ціна та попит, тому шиншили охопили велику частку зооринку, перші спеціалісти обрали pet-напрямок, разом з тим ринок хутра як тоді так і зараз відчуває більшу потребу та швидкого нарощення об’ємів.

Висновок: попит на якісне хутро був, є і буде, тому виробляємо те, що купують.

Інформація, мабуть, головне у веденні будь-якої справи. Не дарма кажуть: «проінформований - значить озброєний» Розпочинаючи цю справу, ми переглянули велику кількість інформації, яка була призначена як для звіроводів-любителів так і для домашніх господарів, увагу в яких акцентовано було на догляді та утриманні. Зрозуміло, що цінність для впровадження шиншиловодства ці матеріали не представляли. Тому роздуми над створенням потрібної інформації для людей, що мають бажання, ідеї та хочуть створити дещо унікальне виникли закономірно.

"Шиншила.Економіка шиншиловодства".(рус. версія)

"Шиншиловодство. Стратегії розвитку"- перейдіть по силці щоб прочитати книгу(укр. версія)

Перша частина даного матеріалу включає такі розділи:

-Що за тваринка шиншила?

-Чому саме цей бізнес?

-Характеристика галузі

-Обладнання ферми

-Мікроклімат

-Заходи на фермі

-Раціон та харчування

-Забарвлення

-Характеристика хутра

-Склади кормів

-Статистика


Читати книгу "Шиншиловодство. Стратегії розвитку" pdf