CHINCHILLA REAL: ХУТРОВИЙ АУКЦІОН SAGA FURS СВЯТКУВАВ 30-РІЧЧЯ ПРОВЕДЕННЯ АУЦІОНІВ!

Будівництво Хутрового центру завершилося в грудні 1983 року, і новенька будівля була готова прийняти перших відвідувачів торгів. Протягом наступних трьох десятиліть в індустрії відбулися численні зміни, і сьогодні Saga Furs - синонім якісних торгів, націлених на хороше обслуговування.

Піркко Рантанен-Кервінен, яка в той час була фінансовим директором, а пізніше очолювала компанію аж до відходу на пенсію в 2009 році, розповідає, наскільки всі співробітники були горді тим, що торгівля хутром нарешті повернулася в фінський аукціонний будинок після багаторічного фінсько-датського співробітництва в області продажів.

"Перед великим дебютом ми кілька місяців репетирували. Все повинно було пройти на відмінно, і так воно і вийшло. Це був момент величезної національної гордості і вибух емоцій".

Поки будівля нового Хутрового центру не була готова приймати гостей з різних країн, аукціони проводилися в будинку Фінляндія. Компанія провела дослідження, яке показало, що більшість покупців підтримує ідею перенесення аукціонів до Фінляндії.

"Тоді ринок був зовсім інший, хоча деяка схожість є. Серед представників Англії та США в основному були виробники хутряного одягу і брокери. Азіатськими гігантами були Корея і Японія, причому Корея займала позиції провідного експортера хутряного одягу. Як і зараз, Італія грала головну роль у виробництві високої моди для всього світу " , пригадує пані Рантанен-Кервінен. "Фінляндія виросла в значного виробника лисиці і песця, так що з точки зору логістики було необхідно спеціальне місце для продажу шкурок".

Прем'єр-міністр Фінляндії Калеві Сорса офіційно відкрив новий Хутровий центр на урочистій церемонії в січні 1984 року.