CHINCHILLA REAL: SAGA FURS ОТРИМУЄ НАГОРОДУ ВІД ІНВЕСТОРА ЯК КРАЩА КОМПАНІЯ МАЛОЇ КАПІТАЛІЗАЦІЇ

Saga Furs Oyj була обрана серед кількох фірм кращою компанією малої капіталізації у Фінляндії. Ця нагорода виділяє аукціонний будинок як корпорацію, яка дотримується інтересів дрібних інвесторів.

У конкурсі Yksityissijoittajan valinta ("вибір приватних інвесторів"), проведеному в рамках заходу Sijoitus Invest. Saga Furs стала переможцем завдяки своїй політиці, яка приносить інвесторам прибуток.

Цей приз показує, що Saga Furs в останній рік була хорошим об'єктом інвестицій з кількох причин, включаючи авторитетний і надійний імідж компанії. Рішення, що приймаються компанією, враховують і цінують інтереси дрібних інвесторів.

Ретельне планування забезпечить стабільне майбутнє в будь-якій економічній ситуації

"Хутровий сектор - це циклічна індустрія, де позитивні результати можуть бути відзначені в часи низькою економічної активності. Дивідендна політика Saga Furs давно базується на переконанні, що навіть у часи фінансової застою можна виплачувати гідні дивіденди", говорить виконавчий директор Saga Furs Пертті Фалленіус. "Економічна відповідальність - центральний елемент поняття соціальної відповідальності компанії". "Завдяки ретельному плануванню, націленому на отримання прибутку, ми створюємо кращі умови для ведення бізнесу, які відповідають очікуванням різних зацікавлених груп, одночасно зміцнюючи свої позиції як посередника у продажу кращого в світі хутра. Мені здається, що інвестори дуже позитивно ставляться до довгострокової стратегії розвитку компанії ".

Перша з щорічних церемоній нагородження з думками про приватних інвесторів

Цього року церемонія нагородження переможців конкурсу Yksityissijoittajan valinta пройшла вперше. Її організаторами стали агентство зі зв'язків з громадськістю Kreab Gavin Anderson, Wanha Satama та інвестиційна організація Börsstiftelsen.

Призи отримали ті з компаній, акції яких котируються на біржі, які найкращим чином служать інтересам приватних інвесторів. Переможці визначалися у трьох категоріях: найкраща компанія великої капіталізації, найкраща компанія малої капіталізації і компанія, яка особливо відзначилася як об'єкт інвестицій.