Поздвоніть нам

(032) 247-33-47
(063) 964-22-11
+3725 484-23-25

Напишіть нам

Ім’я *:


E-mail *:


Телефон *:


Повідомлення *:


Купим Ваше хутро

 

Купівля шиншилових шкірок

Компанія Chinchilla Real здійснює закупівлю хутра та співпрацює з провідними хутровими компаніями вже на протязі 21-го року (ціна відповідно до якості), а також надає усі послуги, стосовно бунтовання хутра та його утримання. Пропонує два шляхи реалізації, відповідно до якості наданої сировини.

Програма заохочення, ціль якої - підтримка та розвиток високоякісного виробництва хутра, і огляд її із найкращим підбором. За представленням найкращої якості хутрової сировини, ТМ Chinchilla Real за партнерським договором здійснює миттєву реалізацію наданого лоту. В оцінку хутра входять:

- рівномірність кольору та ворсу;

- стан та забарвлення брюшної частини (виключено будь-який прояв жовтих, рожевих та інших ділянок-вкраплень). Брюшна частина повинна бути білою і рівномірною;

- відсутність згризів та пошкоджень ворсу;

- техніка зняття та зберігання сировини;

За допомогою Real Farm System, ми полегшуємо процес отримання продукції та покращуємо її якість. Потрібно розуміти суттєву різницю між тваринами pet класу( невеликих господарств) та тваринами, хутро яких призначено для якісних хутрових виробів.

Основних вимог небагато, абсолютна більшість яких моделюється на селекційному рівні, дотримуючись вимог утримання та догляду. До прикладу, однією з таких є дотримання чистоти брюшної частини. Домішки інших кольорів, наприклад рудуватих, жовтуватих вкраплень, на білому череві або загального коричневого відтінку спинки звірка неприпустимі. Поява цих дефектів зумовлена недотриманням норм вентиляцій та повітрообміну у тваринницьких приміщеннях, як наслідок у повітрі збільшується концентрація аміаку та інших кінцевих речовин, які зумовлюють зміну забарвлення.

Колір спинки стандартної шиншили повинен бути якомога темнішим, аж до чорного, а сірі боки повинні мати чітку межу з абсолютно білим черевцем. Білий колір на нижній частині тіла шиншили поширюється на підборіддя, шию, груди і черевце аж до основи хвоста. Ширина цієї білої смуги повинна бути до 56 см, в залежності від величини тварини.

Форма тіла шиншили повинна максимально наближатися до прямокутної. Тобто при погляді зверху на звірка ширина його плечового відділу не повинна бути менша ширини в стегнах. Шия тварини повинна бути ледь помітною, становити єдине ціле з тулубом. Голова по можливості великою, широкою. Прямокутна форма шкурки такого звірка буде кращою для пошиття хутряних виробів, ніж вузькі, «трикутні» шкурки, зняті з шиншили з витягнутим, вузькоплечим тілом ».

Важливе значення на оцінку хутра має також характеристика якості «розетки». Хутро стандартної шиншили по своїй довжині, за винятком черевця, забарвлене зонально. Кінчики волосків темні (до чорного), далі невеликий проміжок світлого (до білого) і далі, до шкіри, волосся пофарбоване у темно-сірий колір. За рахунок цієї зональності при продуванні на спинці утворюється зона із білим кільцем «розетка». Чим чіткіше і яскравіше це кільце, тим краще. Причому розмір білого кільця «розетки» теж має значення, внизу спини він повинен бути шириною 3 мм, в районі шиї 1 мм. «Розетка» одна із складових унікальності хутра шиншили, його візитка. При оцінці шиншил класичного сірого забарвлення звірята без «розетки» відразу вибраковуються.

Впевнений, наша спільна робота з питань покращення якості неодмінно принесе хороший результат та взаємовигідне партнерство.


З повагою, TM Chinchilla Real