Canchilla Associates Limited - це  канадська корпорація, заснована в 1964 році, представництва якої знаходяться в Лондоні, Онтаріо, Канаді. Canchilla Associates Limited зосереджена на закупівлю хутра шиншили по всьому світу. Їх робота спрямована на те, щоб кожен фермер міг продати свій продукт за найвищою вартістю.

Компанія також представляє міжнародні будинки моди і торгівлі, і є найкращою в свої галузі. Обсяг шиншиллового хутра на рівні найбільших хутрових аукціонів. Корпорація обробляє від 100 000 - 160 000 шиншилових шкурок на рік. Canchilla Associates Limited є однією з найстаріших і найбільших брокерських компаній хутра шиншили. В даний час компанія працює з хутровими ринками більш ніж 25 країн всього світу, в тому числі з Chinchilla Real Fur (Україна).

Президент хутрової Канадської корпорації Brent Poley, без сумніву - кращий хутряний експерт шиншили в усьому світі і партнер компанії Chinchilla Real Fur. За нашими численними запрошеннями і загальними партнерськими програмами в хутряному бізнесі Brent Poley, неодноразово з офіційним візитом прилітав в Україну. Під час одного з приїздів ми разом організували майстер клас по роботі з хутром для фермерів з усієї України, з метою отримання більш якісної сировини хутра.