Для хутровиків

Для хутровиків

«Один дотик до нашого хутра робить його Вашою мрією, а ми втілюємо Ваші мрії в життя. Торкнись якості».

Chinchilla Real Fur протягом 12 років займається розведенням племінних шиншил і запуском ферм-партнерів, а також якісною вичинкою (детальна інформація про вичинку в розділі « Вичинка і скуп») і продажем хутра шиншил.

Наші ферми - партнери вирощують племінних шиншил, використовуючи інноваційні методики та технологыъ. Ми створюємо для тварин найкращі умови і забезпечуємо правильний догляд. Співпрацюючи з фермами Аргентини, Бразилії, Західної і Східної Європи наша компанія працює з найкращим хутром в світі.

Пропонуємо взаємовигідну співпрацю хутровикам, хутровим фабрикам, великим ательє, приватним дизайнерам. Ми надамо Вам необхідні матеріали та інформацію, а також зразки, широкий вибір шкірок, який дозволяє кожному знайти хутро, що відповідає всім вимогам якості та вартості, підберемо найкращі підбірки на будь-який смак.

Пропонуємо Вам хутро різних категорій: по якості, забарвленню і разміру.

Якість
                              Select                          First Class   Second Class                            Mixed
Відбірне хутро, найвищий сорт, найкраще хутро Перший сорт, гарна якість, без дефектів і пошкоджень Наявність невеликого дефекту на робочій зоні                      Низький сорт

 

Забарвлення
                                         XXXdark XXdark Xdark           Medium dark

Ексклюзивні тони класичної шиншили

CR1  (синій) CR2 (фіолет)

Ексклюзивні кольори

Black Velvet
Чорний оксамит
Beige
Бежевий
Сolour
Фарбований

 

Розмір

2

1

0

00

30

33-36 см

36-39см

39-40см

40-42см

42-44см