Програмне забезпечення

Комп'ютерне програмне забезпечення бізнесу від Chinchilla Real Fur
Real Farm System (RFS)

Real Farm System охоплює весь комплекс ведення шиншилового бізнесу.

Кожен фермер, починаючи бізнес з розведення шиншил, відчуває важливість і необхідність постійного обліку тварин та племінної роботи в своєму господарстві. Наша програма дозволяє автоматизувати облік всього племінного поголів'я. Про кожній тварині ми маємо інформацію хто її батьки в двох поколіннях, забарвлення, народжуваність, стать, вік, унікальний номер тварини з визначенням її місця розташування на фермі (шаф-клітка). Ці дані дозволяють нам правильно формувати нові сім’ї з урахуванням фенотипу і генотипу тварин.

Програма вбереже фермера від помилки схрещування близько споріднених тварин (братів і сестер), автоматично підбере і покаже найбільш оптимальні варіанти формування нових сімей за віком, кольором і генетичними зв'язками.

Програма дозволяє також по кожній тварині вести аналіз найважливіших характеристик, наприклад, народжуваність самок. Ця інформація дозволить своєчасно відбраковувати тварин з низькою народжуваністю.

Програма завжди нагадає фермеру про терміни відсадки молодих тварин (через 50 днів після народження) від самок в окремі клітки, а в вісім-десять місяців нагадає фермеру про необхідність прийняти рішення по тварині - залишити його на плем’я або передати на хутро. Програма також не дасть вам забути про всі профілактичні заходи, які періодично необхідно проводити на фермі.

Важлива складова роботи фермера - це облік, аналіз виробництва, сортування, транспортування і збут хутра (розділ програми Fur Tracking). Програма дозволяє фермеру в автоматичному режимі постійно відстежувати кількість, сортність, статистику хутра (вичиняється або вже вичинена), етапи продажів. Автоматично визначає процентне співвідношення різних сортів та постійну динаміку сортування Вашого хутра. В розділі Fur Tracking ви з легкістю можете побачити і порівняти результати сортування наших ферм-партнерів з різних країн світу.

Алгоритм роботи ферм-партнерів з компанією Chinchilla Real Fur

  • Реєстрація ферми-партнера в програмі realfarmsystem.com. Після реєстрації, фермер має можливість вести селекційну роботу, роботу на фермі, а також відслідковувати всі етапи виробництва і реалізації хутра
  • Для роботи з хутром в розділі програми «Продукція» фермеру необхідно замовити і отримати пломби для кожної шкірки з унікальним номером і штрих-кодом
  • Після пломбування кожної шкірки, зареєструйте їх нумерацію в систему Fur Tracking («Відстежування хутра») або це зробимо ми при отриманні вже опломбованих вами шкір в автоматичному режимі
  • Детальну інструкцію пломбування та внесення в систему даних по шкірках, Ви зможете отримати переглянувши навчальні відео на нашому каналі YouTube Chinchilla Real Fur, а також на нашому сайті
  • Відправлення хутра в центр прийому Chinchilla Real Fur
  • Відстежуйте в системі Real Farm System всі етапи роботи з хутром, від вичинки до продажу
  • Аналізуйте результати і дивіться статистику в розділі системи «Статистика»

Програма доступна як на комп'ютері, так і на мобільних пристроях.

Крім базових функцій, програма має розділ Новини. Ви завжди будете в курсі стану і динаміки всіх подій хутрового бізнесу на провідних хутрових аукціонах світу. Обсяги продажів, ціни, прогнози від хутряних експертів, прямі посилання на джерела останніх новин. Все це доступно в цьому розділі.

Ми постійно доповнюємо і модернізуємо програму, і це відбувається у співпраці з Вами.

Ми раді розглянути всі ваші побажання і пропозиції щодо подальшого розвитку цього проекту.