Програмне забезпечення

Комп'ютерне програмне забезпечення бізнесу від Chinchilla Real Fur
Real Farm System (RFS)

Real Farm System охоплює весь комплекс ведення шиншиллового бізнесу.

Кожен фермер, починаючи бізнес з розведення шиншил, відчуває важливість і необхідність постійного обліку, аналізу, прогнозу, племінної роботи в своєму господарстві. Наша програма дозволяє автоматизувати облік характеристик всього племінного поголів'я. Про кожну шиншил ми знаємо хто її батьки в двох поколіннях, окрас, народжуваність, стать, вік, унікальний номер тварини з визначенням її місця розташування на фермі (шафа-клітка). Ці дані дозволяють нам вести формування нових сімей з урахуванням фенотипу і генотипу тварин.

Програма вбереже фермера від помилки схрещування близько споріднених тварин, автоматично підбере і представить найбільш оптимальні варіанти формування сімей за віком, кольором і генетичними зв'язкам.

Програма дозволяє по кожній тварині вести аналіз найважливіших характеристик, наприклад, народжуваність самок. Ця інформація дозволить своєчасно відбраковувати тварин з низькою народжуваністю.

Програма завжди нагадає фермеру про терміни відсадки молодих тварин від самок в окремі клітини, а в вісім місяців нагадає фермеру про необхідність прийняти рішення про класифікацію тварин і визначити його в племінну групу або групу передачі на хутро. Програма не дасть вам забути про всі профілактичні заходи, які періодично необхідно проводити на фермі.

Найважливіша складова роботи фермера, це облік, аналіз виробництва, сортування, транспортування і збуту шкурок (розділ програми Fur Tracking). Програма забезпечує в автоматичному режимі постійно відстежує кількість, сортність, стан шкурки (на вичинку або вже вичинена), етапи продажів.

Алгоритм роботи ферм-партнерів з компанією Chinchilla Real Fur
  • Реєстрація ферми-партнера в програмі realfarmsystem.com. Після реєстрації, фермер має можливість вести селекційну роботу, роботу на фермі, а також простежувати всі етапи виробництва і реалізації шкурок.
  • Для роботи зі шкірками в розділі програми Fur Tracking фермеру необхідно замовити і отримати пломби для кожної шкурки з унікальним номером і штрих-кодом.
  • Після пломбування кожної шкурки, зареєструйте шкурки в систему Fur Tracking або це зробимо ми при отриманні вже опломбованих вами шкур в автоматичному режимі.
  • Докладну інструкцію пломбування та внесення в систему даних по шкуркам, Ви зможете вивчити по навчальних відео на каналі YouTube Chinchilla Real Fur, а також на нашому сайті.
  • Відправлення в центр прийому Chinchilla Real Fur.
  • Відстежуйте в системі Real farm System всі етапи проходження шкурки від вичинки до продажу.
  • Аналізуйте результати, дивіться статистику в розділі системи Dashboard.

Програма обчислює повну статистику по Вашому запиту, визначає процентне співвідношення різних сортів, постійну динаміку сортування Вашого хутра. Ви з легкістю можете порівняти результати сортування кращих ферм-партнерів з різних країн світу.

Програма доступна як на комп'ютері, так і на мобільних пристроях.

Крім базових функцій, програма має розділ Новини. Ви завжди будете в курсі стану і динаміки хутрового бізнесу на провідних хутрових аукціонах світу. Обсяги продажів, ціни, прогнози від хутряних експертів, прямі посилання на джерела останніх новин. Все це доступно в цьому розділі.

Ми постійно доповнюємо і модернізуємо програму і це відбувається у співпраці з Вами.

Ми раді розглянути всі ваші побажання і пропозиції щодо подальшого розвитку цього проекту.