Партнери

Інформація про партнерів компанії Chinchilla Real Fur, а також про світові хутрові аукціони (короткий опис, дати торгів хутра, підсумки торгів).

 

1. Виставка The One Milano 2018( MiFur ), Італія

Цього року Chinchilla Real Fur в Італії зустрілася з власниками та представниками великих компаній і відомих брендів на ринку хутрових виробів. Під час зустрічей були укладені додаткові важливі домовленості. Компанії з Греції і Італії вкотре оцінили якість вичинки і хутра компанії Chinchilla Real Fur.

 

Виставка проходила з 23 по 26 лютого в Мілані. Є однією з головних подій в хутровій індустрії.

 

В цей час з 21 по 24 лютого також проходила виставка в Гонконзі (Hong Kong Fur Fair), тому в Італії більш активними були останні дні виставки, так як більшість покупців і основних світових компаній намагалися відвідати обидві виставки. Світові бренди представляли нові колекції а також ексклюзивні новинки сезону.

 

2.Canchilla Associates Limited

Президент хутрової Канадської корпорації Brent Poley, без сумніву є найкращим хутровим експертом шиншили в усьому світі а також партнером компанії Chinchilla Real Fur. За нашим запрошенням Brent Poley вперше з офіційним візитом прибув в Україну, і ми разом організували майстер клас по роботі з хутром для українських фермерів, з метою отримання більш якісного хутра.

  

Канадська корпорація, заснована в 1964 році. Міжнародна штаб-квартира знаходиться в Лондоні, Онтаріо і в Канаді. Canchilla Associates Limited зосереджена на закупівлю хутра шиншили по всьому світу. Їх робота спрямована на те, щоб кожен фермер міг продати свій продукт за найвищою вартістю.

 

Компанія також представляє міжнародні будинку моди і торгівлі, і є найкращою в свої галузі . Об'єм шиншилового хутра на рівні з найбільшими хутровими аукціонами. Корпорація обробляє від 100 000 - 140 000 шиншилових шкірок на рік. Canchilla Associates Limited є однією з найстаріших і найбільших брокерських компаній хутра шиншили. В даний час компанія працює з хутровими ринками 25 країн всього світу, в тому числі співпрацює з Україною Chinchilla Real.

 

3. Chinchillcentr Brazil

Візит компанії Chinchilla Real в Бразилію

У 2015 році, в рамках співпраці, компанія Chinchilla Real відвідала бразильську компанію Сhillacentr і взяла участь в сезонних хутрових торгах в Аргентині.

 

Обговорювались важливі питання та ідеї, які цікавили нас і фермерів України. Зокрема питання всіх тонкощів роботи з хутром, годівлі та догляду за тваринами. Бразильські колеги надали всю інформацію про годівлю, а також основні показники кормової бази, обговорили ветеринарні питання. Велика увага була приділена вітамінним добавкам і біостимуляторам які використовуються в кормі. Ветеринари ферми (поголів'я становить близько 5 тис. племінних тварин) надали багато корисної інформації по ветеринарії, яку ми об’єднавши з нашим досвідом виклали на сторінках нашої ветеринарної книги. Це перша книга на території СНГ з розгорнутим описом всіх можливих захворювань, їх профілактикою та при необхідності ефективним лікуванням.

Велика увага також приділялась інформації по правильній роботі з хутром, так як, нестача досвіду, а також інформації, великим чином впливала на якість продукту в Україні.

Детальний опис і інформації, яка присвячена виключно шиншиловому хутрі і зібрана з основних матеріалів цього бізнесу з усього світу, та адаптована під наш український ринок, вже є на сторінках нашої книги.

До сьогоднішнього дня ми тісно співпрацюємо з Chinchillacentr, обмінюємося досвідом і ведемо різного роду партнерські програми.

 

4. Румынская меховая Ассоциация ARBL 

На даний момент ARBL включає в себе 110 хутрових ферм, в тому числі є партнером і співпрацює з компанією Chinchilla Real Fur.

Асоціація була створена для розробки і застосування єдиної стратегії в національній хутровій промисловості, як на рівні виробників, так і серед продавців оптової та роздрібної торгівлі хутра в Румунії, з метою:

  • підвищення конкурентоспроможності цієї галузі на національному рівні;
  • международный уровень
  • представление этой отрасли как на национальном, так и на международном уровне
  • участие в любых других аспектах, представляющих интерес для этой отрасли

 

5. Асоціація шиншиловодів Молдови

Асоціація шиншиловодів Молдови була заснована в лютому 2015 року і з цього часу тісно співпрацює з компанією Chinchilla Real Fur в напрямках вичинки хутра та збуту хутрової продукції.

Асоціація була створена для розвитку шиншилового бізнесу в Молдові, а також для організації роботи шиншилових ферм, їх консультацій та навчання. Є організатором першого офіційного експорту шиншилового хутра з країни.

На сьогоднішній день включає в себе понад 60 фермерів.

 

6.  Hong Kong Fur & Fashion Fair 2018 (Міжнародна виставка хутра і моди в Гонконзі)

Дуже престижна і найбільш вражаюча в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні виставка хутра і модних виробів з хутра та шкіри Hong Kong International Fur & Fashion Fair 2018, яка проводиться з 21 по 24 лютого в Гонконзі - відомому міжнародному центрі хутрової моди і найбільшому в світі експортером вишуканих предметів одягу з різних видів хутра.

 

7. Копенгагенський хутровий аукціон  — це найбільший хутровий аукціонний будинок світу, на торгах якого продається більше 12 млн. хутра норки в рік, а також колекції найрізноманітніших видів хутра, в тому числі і шиншили.

Сезон продажів починається в грудні, коли нові шкірки вичинені, і закінчується у вересні, коли останні шкурки продані. Напередодні кожного аукціону проводяться 5-6 днів огляду, коли у покупців є можливість придивитися до хутра і дати йому оцінку. Кожен аукціон привертає від 300 до 500 покупців з усього світу.

На кожному аукціоні виставляється близько 4,5 мільйона шкурок норки поряд з багатьма іншими видами хутра, включно з шиншиловим. Протягом 5 днів на аукціоні продається хутра на 130 мільйонів євро.

 

Графік аукціонних торгів на 2018 рік

Февраль 2018 Март 2018
Просмотр: 2 - 6 февраля Просмотр: 10 - 16 марта
Торги: 7 - 11 февраля Торги: 17 - 23 марта

 

Май 2018 Июнь 2018
Просмотр: 26 апреля - 1 мая Просмотр: 14 - 21 июня
Торги: 2 - 9 мая Торги: 22 июня - 1 июня

 

Сентябрь 2018 года  
Просмотр: 25 августа - 1 сентября  
Торги: 2 - 11 сентября  

 

Итоги торгов:

Пошаговый выход на итоги торгов в Копенгагене:

1. Зайдите на http://www.kopenhagenfur.com/

2. В самом верху сайта нажмите кнопку AUCTION

3. Ниже этой кнопки нажмите кнопку AUCTIONS

4. Нажмите кнопку Offering/catalogue

5. Нажмите строчку Sales results - breakdowns

6. Выберите валюту USD , затем нажмите кнопку в верхнем правом углу страницы View Report

7. В таблице отражены короткие итоги по каждому виду меха. Здесь можно увидеть общее количество шкурок на торгах, среднюю цену за шкурку, процент проданных шкурок, высшую цену за шкурку. Нажмите строчку Chinchilla

8. В таблице выберите и нажмите Dressed (Отборные) либо Dressed lowgrades (другие) и сможете увидеть результаты по этим двум категориям с разбивкой по размерам, цветам и качеству.

 

8. Фінський Хутровий Аукціон (SAGA FURS) був заснований Асоціацією фермерів Фінляндії в 1938 році. У 1950 році Фінським Хутровим Аукціоном були організовані перші міжнародні торги. З того часу починається бурхливий розвиток і активне просування торгової марки SAGA FURS на провідних світових ринках збуту. В процесі розвитку аукціону був освоєний китайський, російський і європейський ринок. Великим попитом на аукціоні користуються хутро песця, шиншили, лисиці, фінського єнота та інших хутрових звірів.

 

На сьогоднішній день хутровий аукціон SAGA FURS має власний дизайн-центр, який застосовується для виготовлення різних моделей хутрового одягу. SAGA FURS щорічно проводить фешн-шоу «First Fur Vision» в Пекіні, Нью-Йорку, Мілані, Парижі та інших столицях хутрової моди.

 

График аукционных торгов на 2018 год

Декабрь 2017 Март 2018
Просмотр: 17-19 декабря Просмотр: 1-6 марта
Торги: 20-21 декабря Торги: 7-13 марта

 

Июнь 2018 Сентябрь 2018
Просмотр: 1-7 июня Просмотр: 10-13 сентября
Торги: 8-15 июня Торги: 14-18 сентября


Североамериканский Пушной Аукцион (NAFA) специализируется на реализации мехового сырья. Поставщики аукциона – охотники или зверохозяйства – добывают мех в естественных условиях или занимаются разведением фермерских видов меха. Основные покупатели мехов NAFA – это производители меховых изделий и меховые дилеры. 

Поступающие на аукцион партии меха проходят тщательную сортировку по типу, размеру, цвету, оттенку и качеству шкурок. Их реализация осуществляется через систему аукционных торгов или в рамках частного предложения. Аукцион проводится несколько раз в год

Покупатели меха на NAFA представляют основные международные рынки меха: азиатский регион – Китай и Корею, Восточную Европу – Россию и страны CIS, Западную Европу – Грецию, Италию, Германию и Великобританию, и Северную Америку – Нью-Йорк, Монреаль и Торонто. В основном, это представители меховых производств или закупщики меха, принимающие участие в аукционе посредством брокеров или специальных агентов. Для участия в торгах все покупатели аукциона проходят соответствующую аккредитацию. Аукционные сборы начисляются на каждую покупку и составляют комиссию аукциона за сортировку, составление каталога и другие услуги, а именно: предоставление аукционного каталога, услуги портера, беспроводной интернет, телефонную связь и факс.

 

График аукционных торгов на 2018 год

Февраль 2018 Май 2018
Торги: 26 февраля-4 марта Торги: 15-21 мая

 

Июль 2018 года  
Торги: 6-10 июля  

 

-