Про Ферму

Вітаємо Вас на сторінках сайту племінної ферми «Chinchilla Real

Перша в Україні ферма повного циклу виробництва хутра

Розведення - селекція-продаж племінного поголів'я-вичинка-купівля і продаж хутра-сервіс шуб

Ферма заснована в 2008 році на базі племінних тварин, які були привезені з Данії, Польщі та Німеччини. З 2015 року працює за оновленою латиноамериканською технологією розведення шиншил. У 2016 році наші фахівці пройшли навчання в Південній Америці і на базі Бразилійської технології, освоїли і запустили вперше сертифіковану і якісну вичинку хутра шиншил в Україні. Сьогодні на фермі ведеться системний облік тварин і племінної роботи, використовується оновлений вітамінізований корм, а також комбінована система утримання тварин. На фермі вирощують якісних племінних тварин забарвлень: Темний стандарт, Чорний Оксамит, Беж.

Племінна ферма шиншил "Chinchilla Real" ( «Шиншила Ріал»), є однією з найсучасніших ферм України, яка надає комплексні послуги із запуску нових ферм-партнерів, забезпечує всім необхідним обладнанням, інформацією, якісною вичинкою хутра і його збутом, а також пропонує співробітництво і допомагає всім шиншиловодам України.

 

 

Ферма як навчальна база та організатор виробництва і збуту хутра шиншили

Ферма «Chinchilla Real» є навчальною базою для українських шиншиловодів, так як кілька разів на рік проводить майстер-класи та семінари з організації роботи ферм, ветеринарії та роботи з хутром (підготовка і зняття шкірок), також на зустрічах обговорюються і вирішуються інші актуальні питання шиншиловодства…

Розведення шиншил в Україні має прекрасні перспективи. У нас на фермі є племінний матеріал якісних тварин, а також є сучасна база для вичинки хутра, виробництва корму та обладнання для ферм. Кількість хутра, яке виробляється в Україні, не покриває попит на нього, тому фермери отримують хороші ціни на торгах, що проводяться нами і нашим партнером з Канади Брендом Полі а також світовими хутровими аукціонами.

-