Співпраця

Якщо у вас виникло бажання відкрити власну шиншилову ферму, то ми пропонуємо Вам співпрацю на партнерських умовах, консультації по розведенню, а також забезпечення всім необхідним обладнанням для розведення шиншил.

Ви маєте можливість замовити на нашій фермі якісних племінних тварин з повною документацією, при цьому ми надаємо допомогу і консультації при відкритті та веденні ферми. Крім того, ми вичиняємо і купуємо Ваші шкірки. Для тих, хто співпрацює з нашою фермою, також існує можливість збуту сирих шкір і живих тварин.

Перш ніж прийняти рішення про відкриття ферми, слід ознайомитися з інформацією на сайті і відвідати одну з наших ферм.

Щоб стати успішним фермером, слід налагодити постійну співпрацю з великою фермою, яка має повний цикл виробництва, на якій розводять і продають звірів високої якості, щоб в майбутньому Ви могли отримати гарне потомство і найголовніше-хороші економічні результати, а саме високою ціною шкурки. Така ферма надасть повну і регулярну поставку необхідних товарів і послуг для ведення вашого господарства і головне, забезпечить збут ваших шкірок і тварин.

Ферма «Chinchilla Real» виконує всі ці умови. Ми пропонуємо Вам племінних тварин і технологію їх розведення в письмовому вигляді. У нас на фермі розводять якісних хутрових шиншил таких забарвлень: темний стандарт(XX-Dark), беж і чорний оксамит. Саме ці забарвлення є популярні на ринку хутра.

В інтернеті можна зіткнутися з різними пропозиціями щодо продажу шиншил. Буває, що продавець користується тим, що ви не розбираєтеся в якості тварин, не знаєте, що таке генетичні дефекти і звертаєте увагу тільки на низьку ціну тварин. Часто, це тварини поганої якості за низькими цінами, що з часом, і в кінцевому результаті, дасть фермеру неякісну шкірку і в результаті низький дохід. Тому вирощувати потрібно тільки якісних хутрових(племінних) шин шил.

 

Якщо ви хочете відкрити власне виробництво, ферма «Chinchilla Real», пропонує Вам співпрацю за наступними напрямками і гарантує:

-Навчання технології вирощування шиншил на одній з наших ферм

-Бізнес план (розробляється для кожного індивідуально і включає в себе економічну частину і проект вентиляції)

-Продаж Вам високоякісного племінного поголів'я шиншил

-Якісну вичинку хутра

-Навчання по роботі з хутром: підготовка, зняття, зберігання

-Участь в майстер-класах та семінарах від наших іноземних партнерів

-Продаж якісних кормів, кліток і всього необхідного для вирощування шиншил

-Ветеринарний сервіс

-Скуп сирих і вичинених шкірок

-Програмне забезпечення по племінній роботі

-Спільну селекційну роботу

-Продаж якісного шиншилового хутра

-Пошиття ексклюзивних хутряних виробів

-Обслуговування і сервіс шуб

 

Фото з традиційних зустрічей фермерів-партнерів.

Організатор: ТМ "Chinchilla Real"

На фото праворуч-27 жовтня 2015 року, вперше в Україну з офіційним візитом в компанію Chinchilla Real прибув президент Canchilla Associated Limited Brent Poley. Канадська компанія - лідер, яка на ринку більше 60 років, представництва якої в країнах Латинської Америки і країнах Європи.

Партнери могли обговорити всі моменти роботи, також почути відповіді експерта. На зустрічі були визначені основні напрямки та ключові завдання, які ми перед собою поставили:

- Ветеринарія

- Корм

- Робота з хутром

- Вичинка

Над усіма цими напрямками протягом року ми вели активну роботу, в яку залучалися наші фахівці-партнери з Аргентини, Бразилії та Америки.

На фото зліва, традиційна зустріч фермерів-партнерів, на якій були представлені результати нашої річної роботи, а саме:

- запустили першу вичинку шиншилового хутра в Україні

- покращили кормову базу

- написали і випустили першу ветеринарну книгу-довідник

Дякуємо всім хто взяв участь у цих зустрічах, і раді всіх вітати в наступних.

Відгуки, побажання і зауваження для покращення нашої з Вами спільної роботи пишіть нам на пошту: chinchillareal@gmail.com

-