Вичинка і скуп

Вичинка

Щоб добре готувати хутро до продажу в будь-яку точку світу, нами була вперше в Україні запущена передова сучасна технологія якісної вичинки хутра. Ви прекрасно і самі знаєте, що якість хутра визначальною мірою залежить від якості хімікатів, сучасної технології вичинки і від філігранної ручної роботи над кожною шкіркою.

Усвідомлюючи, що тільки найкраща якість вичинки хутра дозволить нам завжди бути присутнім і лідирувати на хутряному ринку, ми вивчили і впровадили весь досвід і передові технології від кращих виробників в цій галузі. В організації виробництва ми зробили ставку на автоматизацію багатьох процесів з переважанням ручної роботи і майстерністю наших фахівців. Наше обладнання та все виробництво створювалося тільки під параметри шиншили, тому, делікатність зберігається на кожному етапі. Всі етапи обробки контролюють кращі технологи в світі.

Світові лідери по хімікатах і технологіях вичинки хутра це: США, Європа і Китай. Ми вибрали лідера - Jos. H. Lowenstein & Sons (США). Ми осягали всі тонкощі ручної філігранної роботи над хутром в США, Латинській Америці і Канаді - країнах першопрохідців шиншиловодства на Землі. Chinchilla Real Fur співпрацює з Canchilla Associates limited , з досвідом роботи понад 50 років і однією з перших в індустрії. Співпрацюючи з фермерами Аргентини, Бразилії, Західної і Східної Європи ми працюємо з кращим хутром в світі.

Що шиншиловод повинен зробити для вичинки та продажу у нас шкурок?
  • Зареєструватися в програмі Real Farm System, на сайті www.realfarmsystem.com Після реєстрації, фермер має можливість вести селекційну роботу, роботу на фермі, а також простежувати всі етапи виробництва і реалізації шкурок.
  • Для роботи зі шкірками в розділі програми Fur Tracking фермеру необхідно замовити і отримати пломби для кожної шкурки з унікальним номером і штрих кодом.
  • Після пломбування кожної шкурки, зареєструйте шкурки в систему Fur Tracking або це зробимо ми при отриманні вже опломбованих вами шкур в автоматичному режимі.
  • Докладну інструкцію пломбування та внесення в систему даних по шкурках, Ви зможете вивчити по навчальних відео на каналі YouTube Chinchilla Real Fur, а також на нашому сайті або зателефонувавши нам.
  • Надіслати шкурки в центр прийому Chinchilla Real Fur у Вашій країні.
  • Відстежуйте в системі Real Farm System всі етапи проходження шкурки від вичинки до продажу.
  • Аналізуйте результати, дивіться статистику в розділі системи Dashboard.
  • Програма обчислює повну статистику по Вашому запиту, визначає процентне співвідношення різних сортів, постійну динаміку сортування Вашого хутра. Ви з легкістю можете порівняти результати сортування кращих ферм-партнерів з різних країн світу.